fbpx

Ev Dekorasyonunda Hollywood Tarzı

ev dekorasyonunda hollywood tarzi artb mimarlik

Ev Dekorasyonunda Hollywood Tarzı

Ev dekorasyonunda Hollywood Glam olarak da adlandırılan bu tarz lüks, abartılı ve gösterişli bir tasarım stilidir. Peluş, kadife mobilyalar, tafting ve antikalar dahil olmak üzere Viktorya dönemi tasarımı ve modernizminin bazı yönlerini içerir. Renk paletlerine özellikle koyu, kırmızı ve turkuaz tonları hakimdir.

Ev dekorasyonunda çokça tercih edilen bu tarz 1930’ların Hollywood’un Altın Çağı’na kadar uzanır, bu nedenle Eski Hollywood’a atıfta bulunmaktan vazgeçmek mümkün değildir. Çizgiler temiz, ancak dekoratif detayların süslemeleriyle güzel ve işlevsellik arasında denge sağlanır.

Gösteriş, ihtişam ve modernliği bir arada yaşayın, ev dekorasyon ve tarzınızda Hollywood glam stili sizin için harika bir iç tasarım uygulamasıdır. Bir Hollywood yıldızı gibi hissetmeye ve Hollywood esintisini evinize getirmeye hazır mısınız?

 

Ev Dekorasyonunda Hollywood Glam Tarzının Ana Hatları;

Hollywood stilinin estetik bir kıvılcım ve mükemmel bir uyum getirmesinin anahtarıdır. Modern Hollywood cazibesi tek bir döneme odaklanmaz, farklı tarz ve yaşlardan ilham alır; neoklasik, art deco ve yüzyıl ortası tarzların unsurları vb. Cesur tasarım, metalik yüzeyler, katmanlar ve zengin dokular bu stili benzersiz ve dikkat çekici kılan unsurlardır.

 

  • Temiz çizgiler hakimdir ve bir harmoni vardır
  •  Aydınlatma ve çizgiler için ağır dokunuşlara odaklanma
  • Kürk, kristal, ayna, metalik ve parlak renk paletlerinin kullanımı ışığı yakalamaya yardımcı olur.

 

Evinizi tam Hollywood ihtişamıyla ya da Hollywood’un ışıltılı ambiyansına gönderme yapan retro glam ile tasarımla nasıl görünür. Bu tarz evinizi davetkar, lüks bir alana dönüştürebilir. Bu tarz, klasik bir görünüme sahiptir ve birçok dekoratif detayla iç tasarımı zenginleştirir. Ev dekorasyonun Hollywood glam stili ilginizi çektiyse, evinizi Hollywood tarzına birlikte dönüştürelim.

İç mekan tasarımında zevk ve önceliklerinizi, sizi yansıtacak modern iç mimari tarz ve öğeleri belirlerken, ARTB Mimarlık ekibi tarafından 3 Boyutlu Görselleştirme ile hazırlanan örnek tasarım ve fikir yazılarından faydalanabilirsiniz. Mağaza, ofis, firma ve evinizin her detayı hakkında ilham verecek iç mimar fikirleri ARTB Projelerine göz atarak bulabilirsiniz.

ART B Mimarlık bünyesinde farklı sektörlere hitap eden bütünsel çözümler sunan seçenekleri, kendi sektörünüze göre kişiselleştirmek için yeni nesil mimari çözümler sunmaktadır. Mimari AnimasyonUygulama ve İnşaatKonsept Tasarım ve daha fazlası için projelerimize göz atabilirsiniz.Şimdi Ara
WhatsApp
Projeler
Bul