fbpx
Mimarlık Ofisi > ART B > Zekeriyaköy, Sarıyer, İstanbul
266
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-266,bridge-core-1.0.6,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,transparent_content,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-1501

ART B

Mimarlık Ofisi

Yeni Nesil Mimari Çözümler

ART B Mimarlık Ofisi, yeni nesil mimari çözümlerle, hayalinizdeki tasarımları en gerçekçi haliyle sizinle buluşturur. Her türlü tasarım problemleri ve projelendirmede ulusal ve uluslararası faaliyet göstermek üzere İstanbul’da kurulmuştur.

 

Bünyesinde bulunan tecrübeli kadro ve ileri teknolojisiyle yurt içi ve yurt dışı projelerini başarı ile yürütmekte, uluslararası programları ülke standart ve yönetmeliklerine göre kusursuz kullanmaktadır. Kullanıcı deneyimi odaklı yaşam alanları, çevreci konsept tasarımlar, eksiksiz iç tasarım ve dekorasyon ile birlikte yeni nesil mimari çözümler sunmaktadır.

 

Mimari Çizim, 3D Mimari Görselleştirme ve Animasyon, Mimari Rendering, İç Mekan ve Dış Cephe Tasarımı, Uygulama ve İnşaat, Konsept Tasarım ve daha fazlası için projelerimize göz atabilirsiniz.

İç Mimarlık Ofisleri
architecture 3

Yeni Nesil Yaklaşımlar

Kullanıcı deneyimi odaklı yaşam alanları, çevreci konsept tasarımlar, eksiksiz iç tasarım ve dekorasyon ile birlikte yeni nesil mimari projelerimizi inceleyin

feather

Özgün Tasarımlar

Kalite yalnızca kullanılan malzemeden ibaret değildir, tasarlanan mekan kullanıcıya keyif vermeli bu yüzden her projenin kendine özgün olması gerektiği fikrindeyiz.

architecture 5

Zamanında Teslim

Art B Mimarlık, bünyesinde bulunan tecrübeli kadrosu ve kullandığı gelişmiş teknolojiler sayesinde yurt içi ve yurt dışı projelerini eksiksiz ve zamanında teslim edebilmektedir.

Şimdi Ara
WhatsApp
Projeler
Bul