fbpx

Ev Tasarımlarında İç Mimar Dokunuşu

Ev Tasarımlarında İç Mimar Dokunuşu

Ev Tasarımlarında İç Mimar Dokunuşu

Yeni ev sahiplerinin veya evini yenileyenlerin en büyük derdi evi nasıl dekor edecekleridir. Bu sorunun çözümünde, profesyonel bir iç mimarın mekanınızı görüp değerlendirerek vereceği tavsiyeler elbette ki çok önemli olacaktır ancak bunu yapmadan önce sizin de, dekorasyonla ilgili zevk ve önceliklerinizi belirlemeniz, hangi stilin sizi daha iyi yansıttığını bilmeniz ve hepsinden önemlisi dekorasyon için ayıracağınız bütçe ve zamanı netleştirmiş olmanız gerekmektedir.

Özellikle dekorasyonda zevk ve önceliklerinizi, sizi yansıtacak stili belirlerken, ARTB Mimarlık ekibi tarafından 3 Boyutlu Görselleştirme ile hazırlanan örnek tasarım ve fikir yazılarından faydalanabilirsiniz. Salon oturma odası dekorasyonundan, mutfak, banyo gibi alanlara, yatak odası dekorasyonundan, bahçeye kadar evinizin her detayı hakkında ilham verecek iç mimar fikirleri ARTB Projelerine göz atarak bulabilirsiniz.

ART B Mimarlık bünyesinde farklı sektörlere hitap eden bütünsel çözümler sunan seçenekleri, kendi sektörünüze göre kişiselleştirmek için yeni nesil mimari çözümler sunmaktadır. Mimari AnimasyonUygulama ve İnşaatKonsept Tasarım ve daha fazlası için projelerimize göz atabilirsiniz.

 Şimdi Ara
WhatsApp
Projeler
Bul