fbpx

İç Mimari Banyo Tasarım Trendleri

İç Mimari Banyo Tasarım Trendleri

İç Mimari Banyo Tasarım Trendleri

İç mimari banyo tasarımı 2023 trendleri ile banyolarınızı daha iddialı ve zamansız hale dönüştürmeniz mümkün. Banyolar en çok kullanılan ortak veya kişisel alanlardır. Pratiklik bu alandaki en önemli husus olmakla birlikte, aynı zamanda çekici ve rahat olmalıdır. Küçük banyolardan gösterişli alanlara kadar taklit etmek isteyeceğiniz muhteşem banyo tasarımları oluşturduk. 2023 için bilinmesi gereken bu banyo trendleri, ister tadilat, yenileme veya sadece mevcut alanınızı yeniden düzenlemeyi düşünüyor olun, tasarım süreciniz için ilham kaynağı olabilir.

İç mimari banyo tasarımı 2023 trendlerinde tamamen beyaz görünümün popülaritesi azalıyor. İç mekanları dengelemek için daha açık tonlar kullanılmaya devam edecek olsa da, bunun yerine açık kahverengi, krem, mavi, açık pembe ve daha sıcak ahşapları tercih edilecek. Altın detayların yanı sıra siyah, krom veya beyaz gibi metaller trend oldu. Banyo aydınlatması, sarkıtlardan apliklere ve ayrıntılı tavan ışıklarına kadar süs aydınlatmasını sergilemek için harika bir konuma dönüştü. Güzel banyo aydınlatması odanın kullanışlılığını artırırken aynı zamanda sakinleştirici bir ambiyans yaratır ve heykelsi bir unsur ekler. Tasarımcılar, antikaların ve eski mobilyaların geri dönüşü ile uyum sağlayan ekstra özel bir yer yaratmak için banyoların artık eski ve modernin karışımı. Entegre aydınlatmalı şık aynalar sizi bir yıldız gibi hissettirecek. Bu güzel nesneler çeşitli biçimlerde, boyutlarda ve estetikte gelir ve – en iyisi – hem dekoratif hem de kullanışlı işlevlere sahip olanlardır.

Japandi tasarımı 2023 ve sonrasına kadar popüler olacak. İskandinav ve Japon tasarım öğeleri, çıtalı ahşap, siyah ahşap boyalar ve modern geometrilerle birleştirilmiştir.

İç mimari banyo tasarımı 2023 trendlerini uygularken profesyonel bir destek için ART B Mimarlık ekibi tarafından 3 Boyutlu Görselleştirme ile hazırlanan örnek tasarım ve fikir yazılarından faydalanabilirsiniz. Mağaza, ofis, firma ve evinizin her detayı hakkında ilham verecek iç mimar fikirleri için ART B Mimari Projelerine göz atabilirsiniz.

ART B Mimarlık Ofisi bünyesinde bulunan Mimarİç Mimarİnşaat Mühendisi ve gelişmiş teknolojik donanımı sayesinde, farklı sektörlere hitap eden bütünsel yeni nesil mimari tasarım ve uygulama çözümleri sunmaktadır. Mimari Görselleştirme, Uygulama ve İnşaat, Konsept Tasarım ve daha fazlası için projelerimize göz atabilirsiniz.

 

 Şimdi Ara
WhatsApp
Projeler
Bul