fbpx

İç Mimaride Natüralist Tasarım

ic mimaride naturalist tasarim artb mimarlik

İç Mimaride Natüralist Tasarım

İç mimaride natüralist tasarım ile doğayı içeri taşımanın yolu. Natüralizm, iç tasarımı doğal malzemelerle canlandırmak için kontrast ve malzemenin vurgulanmasıdır ve pandemi patlak verdiğinden beri doğa üzerinde büyük bir etkisi olmuştur.

Sıcak bir trenddir ve küresel ısınmanın bir sonucu olarak günlük yaşamı kaplar. Bu büyüyen bir trend ve asla modası geçmeyecek. Art B Mimarlık profesyonel ekibi, botanik malzemeler, el işi dokumalar, işçilik, ahşap vb. ile sizi kendine çekmek için natüralist tasarım ile yepyeni bir bakış açısı sunacak.

 

İç Mimaride Natüralist Tasarım Nasıl Oluşturulur?

Natüralist tarz, saf, taze, konforlu ve otantik evler elde etmek için doğadan ilham alan öğelerle dış mekanı getirmek için doğal unsurları birleştirir. Hasır, rattan mobilyalar, dekorlar veya dokuma kumaşlar, natüralist nötrlerin yanı sıra yeşilin tonları bu sağlıklı ve trend tasarım stilinin ayırt edici özellikleridir. Natüralist iç tasarım, evde pastoral bir deneyim ve organik, zarif bir görünüm yaratırken dış dünyayla bağlantılı hissetmenizi sağlar.

Ev bitkileri, doğal olarak yatıştırıcı bir etki sunarken güzelliği artırmanıza ve havayı temizlemenize yardımcı olur. Her boy bitki ile muhteşem dış mekanın dinginliğini evinize taşıyabilirsiniz. Az bakım gerektiren seçenekler için sulu meyveler ve kaktüsler idealdir. Ahşap panel, mobilya ve aksanlar size sıcak, rahat bir his veren ve her türlü natüralist iç tasarım konseptiyle uyumlu bir ev sağlayacaktır.

Eviniz için doğru olan natüralist bir tasarım yaratırken, tarzınızı tamamlayan unsurları seçmeyi düşünmek önemlidir. Başlamadan önce, hem evinizin tarzını hem de kendi kişisel zevkinizi ve natüralist tasarımın temel bileşenlerini değerlendirmek için biraz zaman ayırın.  Natüralist bir tasarım estetiği, evinize rahatlatıcı bir inziva ve sofistike bir uyum hissi verebilir. Etkileyeceğinizden emin olun, davetkar bir etki için bu doğal iç stil ipuçlarını alanınıza dahil etmeyi deneyin.

 

İç mimaride natüralist tasarımı uygularken profesyonel bir destek için ART B Mimarlık ekibi tarafından 3 Boyutlu Görselleştirme ile hazırlanan örnek tasarım ve fikir yazılarından faydalanabilirsiniz. Mağaza, ofis, firma ve evinizin her detayı hakkında ilham verecek iç mimar fikirleri için ART B Mimari Projelerine göz atabilirsiniz.

ART B Mimarlık Ofisi bünyesinde bulunan Mimarİç Mimarİnşaat Mühendisi ve gelişmiş teknolojik donanımı sayesinde, farklı sektörlere hitap eden bütünsel yeni nesil mimari tasarım ve uygulama çözümleri sunmaktadır. Mimari Görselleştirme, Uygulama ve İnşaat, Konsept Tasarım ve daha fazlası için projelerimize göz atabilirsiniz.

 Şimdi Ara
WhatsApp
Projeler
Bul