fbpx

İç Mimarlık Hizmetleri Nelerdir?

İç Mimarlık Hizmetleri Nelerdir?

İç Mimarlık Hizmetleri Nelerdir?

İç mimarlık hizmetleri, bir yapıda meydana getirilmek istenilen tüm yapısal değişiklikleri hatasız ve eksiksiz şekilde hayata geçirilmesini sağlayan bir süreçtir. İç mimarlık tasarım faaliyetlerinden başlayıp, projenin bütün uygulama basamakların’ içine alır. Hazırlanan mimari projeler kağıt üzerinde ve teknolojik sistemi altında bilgisayara 3D Mimari Görselleştirme ve Animasyon biçimde aktarılır. Böylece inşaat mühendisleri ile beraber ortaklaşa gerçekleştirilecek çalışmalar, amaca uygun ve beklentiyi karşılayacak yapıların ortaya çıkmasına olanak tanımaktadır.

İç mimarlık hizmetleri, tasarım çalışmaları önceden belli bir gelir grubunun elde edebildiği bir hizmet alanı olarak görülmekteydi. Fakat son yıllarda gitgide yaygınlaştı ve artık her bütçeye uygun alternatif fiyat seçenekleriyle herkesin ulaşabileceği bir hizmet alanına dönüştü. İç mimarlık ve tasarım hizmeti alarak yaşadığınız mekânlardan daha fazla verim ve keyif alabilirsiniz.

 

İç Mimarlık Hizmetleri Neleri Kapsar?
İç mimarlık hizmetleri kapsamına giren unsurlar arasında danışmanlık, 3D görselleştirme ve Uygulama ve İnşaat hizmetleri yer almaktadır. İç Mimarlık Hizmetleri için İstanbul Zekeriyaköy’de yer alan ArtB Mimarlık Ofisimizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilir veya irtibat numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz>>>

 

 Şimdi Ara
WhatsApp
Projeler
Bul