fbpx

İç Mimarlık Ofisleri

İç Mimarlık Ofisleri

İç Mimarlık Ofisleri

İç mimarlık ofisleri kısaca yaşam alanlarının düzenlenmesini sağlar. Bir yapı projesini, müşterinin ihtiyaç ve imkanlarını göz önünde bulundurarak, görsel anlamda en iyi hale getirir.

Özelikle yapılarda estetiğin ön plana çıkarıldığı projelerde mekânları güzelleştirerek daha estetik bir görünüme kavuştururken, kullanıcı deneyimi odaklı yaşam alanları ve çevreci konsept tasarımlar sunarlar. İç mimarlar farklı amaçlar için farklı araçlar kullanarak mekanlara daha fazla estetik ve  nitelik kazandırmaktadır. Bir iç mimarlık ofisi yapıların iç mekan gereksinimlerini belirleyip, renk ve aydınlatma gibi dekoratif ögeleri seçerek modern, estetik, pratik kullanım ve kullanışlılık esaslarına bağlı kalarak tasarlar ve mekanı işlevsel, güvenli ve güzel hale getirir. Profesyonel yapı projelerinde iç mimar, yapıyı inşa eden mimarlar ile koordineli bir şekilde çalışmaktadır.

Mekanın kullanım amacı, müşteri ihtiyaç ve talepleri konusunda veriler toplar, elektrik ve sıhhi tesisat durumunu değerlendirir ve bu verileri analiz eder. Projede kullanılacak objelere, eşyalara ve tasarıma karar verir. Proje krokisini çizer ve gerektiğinde 3D Görselleştirme ve Animasyon teknikleriyle hayalinizdeki tasarımı en gerçekçi haliyle size sunar. Projenin tüm masrafları ve işçilik gibi giderlerini hesaplayıp, proje bütçesini belirler ve müşteriye sunar.

İç Mimarlık Ofisi Nasıl Olmalı?

  • Yenilikçi, yaratıcı, iletişimi güçlü ve modern görüşlü olmalı
  • Müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilmeli
  • İç mimarlık için kullanılan güncel yazılım ve donanımlara sahip olmalı
  • Proje yönetimi ve ikna kabiliyeti olmalı
  • Problemlere ani müdahale edebilmeli ve pratik çözümler üretebilmeli


İç Mimarlık Ofisleri

Art B Mimarlık Ofisi

ART B

Mimarlık Ofisi

Yeni Nesil Mimari Çözümler

ART B Mimarlık Ofisi, yeni nesil mimari çözümlerle, hayalinizdeki tasarımları en gerçekçi haliyle sizinle buluşturur. Her türlü tasarım problemleri ve projelendirmede ulusal ve uluslararası faaliyet göstermek üzere İstanbul’da kurulmuştur.

 

Bünyesinde bulunan tecrübeli kadro ve ileri teknolojisiyle yurt içi ve yurt dışı projelerini başarı ile yürütmekte, uluslararası programları ülke standart ve yönetmeliklerine göre kusursuz kullanmaktadır. Kullanıcı deneyimi odaklı yaşam alanları, çevreci konsept tasarımlar, eksiksiz iç tasarım ve dekorasyon ile birlikte yeni nesil mimari çözümler sunmaktadır.

 

Mimari Çizim, 3D Mimari Görselleştirme ve Animasyon, Mimari Rendering, İç Mekan ve Dış Cephe Tasarımı, Uygulama ve İnşaat, Konsept Tasarım ve daha fazlası için projelerimize göz atabilirsiniz.

İç Mimarlık Ofisleri

Yeni Nesil Yaklaşımlar

Kullanıcı deneyimi odaklı yaşam alanları, çevreci konsept tasarımlar, eksiksiz iç tasarım ve dekorasyon ile birlikte yeni nesil mimari projelerimizi inceleyin

Özgün Tasarımlar

Kalite yalnızca kullanılan malzemeden ibaret değildir, tasarlanan mekan kullanıcıya keyif vermeli bu yüzden her projenin kendine özgün olması gerektiği fikrindeyiz.

Zamanında Teslim

Art B Mimarlık, bünyesinde bulunan tecrübeli kadrosu ve kullandığı gelişmiş teknolojiler sayesinde yurt içi ve yurt dışı projelerini eksiksiz ve zamanında teslim edebilmektedir.Şimdi Ara
WhatsApp
Projeler
Bul