fbpx

Modern İç Mimari Nedir?

Modern İç Mimari Nedir?

Modern İç Mimari Nedir?

Modern iç mimari, 19. yüzyılın sonlarında başlayan insan ihtiyaçları ile şekillenen yaşam alanlarının daha şık ve modern bir tarzı ifade eder. En saf haliyle modernizm, hayata sorunsuz bir yaklaşımı yansıtır. Sonuç olarak, tasarımcılar endüstriyel malzemeleri vurgularken dekoru minimal tuttular. Modern iç mimari eşyalarımızın ve mobilyalarımızın teknoloji ile uyumlu ve konforlu bir hal alması için öneriler sunmaktadır. Ek olarak, desenler de azdır. Modern iç tasarım, ana tonları içeren blok renklere odaklanır. Bu hususta çalışan iç mimarlar evlerinizdeki odaların ve iş yerlerinizin en modern ve şık hallerine gelmesi için çalışmalar yürütmektedir.

İç mimari stiller evlerde her bir eşyaya ve ürüne dokunuş gerçekleştirir. Bu sayede müşterilerin isteklerine ve hayallerine uygun en iyi iç mimari dekorasyon ürünleri ve tasarımları ortaya çıkmaktadır. Modern iç mimari sadece evlerde yeni tasarımlar gerçekleştirmezler. Özellikle iş yerindeki ofis ve alanlarda da modern iç mimari dokunuşları söz konusudur. İş yerlerini ziyarette bulunan müşteriler için konforlu ve rahat bir alan oluşturmak isteyenler mimarlık ofislerinden destek alabilir ve bu hususta hayallerindeki işyerlerini tasarlatabilirler. Sizlerde yaşam alanlarınızı ve iş yerlerinizi yeniden dekore ettirmek için iç mimarlık ofislerinden modern dekorasyon fikirleri alabilir ve hayata geçirebilirsiniz.

Özellikle dekorasyonda zevk ve önceliklerinizi, sizi yansıtacak modern iç mimari öğeleri belirlerken, ARTB Mimarlık ekibi tarafından 3 Boyutlu Görselleştirme ile hazırlanan örnek tasarım ve fikir yazılarından faydalanabilirsiniz. Salon oturma odası dekorasyonundan, mutfak, banyo gibi alanlara, yatak odası dekorasyonundan, bahçeye kadar evinizin her detayı hakkında ilham verecek iç mimar fikirleri ARTB Projelerine göz atarak bulabilirsiniz.

ART B Mimarlık bünyesinde farklı sektörlere hitap eden bütünsel çözümler sunan seçenekleri, kendi sektörünüze göre kişiselleştirmek için yeni nesil mimari çözümler sunmaktadır. Mimari AnimasyonUygulama ve İnşaatKonsept Tasarım ve daha fazlası için projelerimize göz atabilirsiniz.

 

 Şimdi Ara
WhatsApp
Projeler
Bul