fbpx

Ofis Dekorasyonunda Yeni Dünya Etkisi

Ofis Dekorasyonunda Yeni Dünya Etkisi

Ofis Dekorasyonunda Yeni Dünya Etkisi

Ofis dekorasyonunda yeni dünya etkisi teknolojik gelişmelerle birlikte güzellik algısının değiştiği günümüzde; insanlar sıradanlıktan uzak, iç mekan tasarımını beğendiği farklı alanlarda zaman geçirmek istiyor. Artık görsellik ve imaj sadece evlerde ve sosyal mekânlarda değil, günün büyük bölümünün geçirildiği ofislerde de beklenilen bir olgu haline geldi. İş dünyasının büyük bölümü, göze hitap eden ve keyif veren bir ofiste çalışmanın motivasyonu yükselttiğini fark ederek yenilikleri yakından takip ediyor. Bu nedenle çalışma ortamı tasarımlarında; dekorasyonun, mimarinin, kullanılan ofis mobilyalarının ve hatta tercih edilen renklerdeki uyumun dahi kusursuz olması talep ediliyor. Yeni dünya mimarisi adı verilen bu konsept, internet sayesinde her şeyin ulaşılabilir olduğu  yeni nesil için önemli bir ayrıntı haline dönüşüyor.

Esnek çalışma saatleri sunan, keyif verici aktivite köşelerine sahip olan ve hatta spor yaparak çalışılabilecek mekânların bulunduğu mesai anlayışının hakim olması bekleniyor. Mimarinin de hızla değişen, esnek ve dinamiklere ayak uyduran özelliklere sahip olduğu düşünüldüğünde; gelecek yıllarda ofis tasarımlarının yeniden şekilleneceği, hatta ofis binası kavramının ortadan kalkacağı ve insanların bulunduğu her alanda iş yapabilecekleri ortamların tasarlanacağı ön görülüyor.

Yeni nesil esnek, çevreye duyarlı, fonksiyonel mobilyalar içeren, kişiselleştirilmiş alanlarla verimliliğin arttığı bir ofis hayal ediyorsanız doğru yerdesiniz. Tasarlanacak ofis ve çalışma alanları için profesyonel bir iç mimarla çalışmak bir çok avantaj sağlamaktadır. ART B Mimarlık bünyesinde farklı sektörlere hitap eden bütünsel çözümler sunan seçenekleri, kendi sektörünüze göre kişiselleştirmek için yeni nesil mimari çözümler sunmaktadır. Mimari Animasyon, Uygulama ve İnşaat, Konsept Tasarım ve daha fazlası için projelerimize göz atabilirsiniz.

 Şimdi Ara
WhatsApp
Projeler
Bul