fbpx

Villa Dekorasyon Önerileri

Villa İç Dekorasyon Önerileri

Villa Dekorasyon Önerileri

Villa dekorasyon önerilerinde kişiye özel ev tasarımının sunduğu olanaklar ile iç mekan tasarımıdır. Hayallerinizdeki evi inşa edebilmek ve evinizi yenilemek için hazırlıklar yaparken kendi tarzınızı oluşturabilir veya belli tarzların uyumlu kullanımı öncelikli hedefiniz olabilir.

Tadilat veya tasarım yaptırmak istediğiniz villalarınız için ART B Mimarlığın yaptığı villa tasarımı, tadilat ve dekorasyon örneklerini inceleyebilirsiniz.

Villa iç dekorasyonunda belirlediğiniz tarz ile evinizi daha davetkar, lüks, ve konforlu olması için belli unsurların bir araya getirerek muhteşem bir resme dönüştürecek ahenk ve incelikler vardır. Burada, tarzın çizgilerinden vazgeçmeden, zamanın teknolojisine ayak uydurarak, gelişimle dolu lüks ve konforlu bir iç tasarım yaratma fikri ortaya çıkıyor. Bu noktadan itibaren, başlamak için profesyonellere ihtiyacınız olacaktır.

Bazıları bu tür iç mekan tasarımlarının evlerinde rahatlıktan yoksun olduğunu düşmekte, ancak villa iç dekorasyonunda kaliteli malzeme ve ürün seçimi ile düşünülenin aksine konforlu lüks bir dekora ve üst düzey tasarım dokunuşlarına sahip evler oluşturulabilir. Güzel kumaşlar, parlak mobilyalar ve paha biçilmez dekorasyonlar, ancak güç ve zenginlikle elde edilebilecek bir zenginlik ve lüks atmosferi yaratan unsurlar…

Peki bunu biz başarabilir miyiz?

Bu sezon lüks iç tasarım, yüksek zevke sahip evlerimize giren birçok ürün ve aksesuarla tasarımcıların dünyasını kasıp kavuruyor. Asil bir his elde etmek için size uygun lüks ve zarif bir ev dekorasyonu yaratmak istiyorsanız, başlamanıza yardımcı olacak bazı fikirlere sahibiz.

Villa iç dekorasyonunda ortak alanları daha göz alıcı ve davetkar yapmak ve mekana lüks bir his vermek için bebek mavisi ve pembe gibi yumuşak Rönesans renklerinde ve altın tonlarında çiçekli desenler seçin. Daha parlak bir tasarım tercih ediyorsanız, muhteşem lüks bir görünüm için altın vurgulu veya akıcı katmanlarla zengin ve koyu mor, kırmızı veya gri renklerde cesur, büyük rokoko veya barok desenleri seçin. Seçtiğiniz duvar kağıdınızı, şık ve sofistike bir görünüm için uyumlu minderler, perdeler veya kilimlerle çeşitlendirebilirsiniz.

Sade bir duvar üzerinde şık ve işlevsel bir odak noktası sağlamanın yanı sıra, evin daha küçük odalarında alan ve ışık hissi yaratan büyük, ışıklı bir ayna olmadan saray gibi bir villa dekoru tamamlanmayacaktır. Çok fazla alanınız varsa, daha fazla görsel etki eklemek için yatak odasına veya giyinme odasına dikey olarak veya bir kanepe veya büfe üzerine yatay olarak asılabilen büyük, tam boy bir ayna seçin.

Villa iç dekorasyonunda bütçeniz ve belirleyeceğiniz tarz ile birçok benzersiz stil olduğundan, bazı yeni seçenekleri keşfetmeyi veya yeniden modelleme veya yeniden dekore etme sürecine başlamak için bir iç tasarımcıya danışın.

Villa iç dekorasyonunda tarz zevk ve önceliklerinizi, sizi yansıtacak modern iç mimari tarz ve öğeleri belirlerken, ART B Mimarlık ekibi tarafından 3 Boyutlu Görselleştirme ile hazırlanan örnek tasarım ve fikir yazılarından faydalanabilirsiniz. Mağaza, ofis, firma ve evinizin her detayı hakkında ilham verecek iç mimar fikirleri için ART B Mimari Projelerine göz atabilirsiniz.

ART B Mimarlık Ofisi bünyesinde bulunan Mimarİç Mimarİnşaat Mühendisi ve gelişmiş teknolojik donanımı sayesinde, farklı sektörlere hitap eden bütünsel yeni nesil mimari tasarım ve uygulama çözümleri sunmaktadır. Mimari Görselleştirme, Uygulama ve İnşaat, Konsept Tasarım ve daha fazlası için projelerimize göz atabilirsiniz.Şimdi Ara
WhatsApp
Projeler
Bul